www.cvonline.hu

Betanított fizikai munka

  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva

Tűzállóanyag gyártással foglalkozó megbízható partnercégünk számára keresünk

Fizikai betanított munkára

munkatársakat, a X. kerületbe.

Feladatok:

1. Pozíció:

  • betonidom gyártó részen történő betanított munka
  • idomok készítése speciális tűzálló betonból
  • hölgyek: idomok javítása, csiszolása, tisztítása
  • nem nehéz fizikai munka

2. Pozíció:

  • présüzemben történő gépkezelés

3. Pozíció:

  • bejövő és kimenő áruk pakolása (kemence rész)
  • termékek géppel történő vágása
  • nehéz fizikai munka
Elvárások:
  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Terhelhetőség
  • Jó fizikum
Juttatások:
  • Munkaidő: 2 műszak (06.00-14.00, 14.00-22.00)
  • Bérezés: bruttó 1100 Ft/óra + műszakpótlék
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület (Közlekedés: 161, 168e, 162-es busz, 28-as, 37-es villamos)
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!