www.cvonline.hu

Betanított fizikai munka

  • A hirdetés 421 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

BETANÍTOTT FIZIKAI MUNKA (MOHÁCS)

Leendő munkatársunk feladatai:

Alapanyagok termelésre való előkészítése

Gépek működésének biztosítása, felügyelete

Sori folyamatok elvégzése a termelési területen, használatban lévő gépeken és berendezéseken

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

Alapfokú iskolai végzettség

Gyártási, termelési területen szerzett tapasztalat

Jó kézügyesség

Pontos, precíz munkavégzés

Több műszak vállalása

Monotónia tűrés

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat

Középfokú, műszaki végzettség

Egyéb információk:

Munkavégzés helye:Mohács

Munkarend: 3 műszak

Határozatlan idejű munkaviszony

Jelentkezés: Önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen

Érdeklődés: a 06 20 217 28 85-ös telefonszámon.

Helyek Baranya
Kategória Gyártás / Termelés