www.cvonline.hu

Betanított fizikai munka

  • A hirdetés 389 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

BETANÍTOTT FIZIKAI MUNKA (Szekszárd)

Leendő munkatársunk feladatai:

Sori folyamatok elvégzése a termelési területen, használatban lévő gépeken és berendezéseken

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

Alapfokú iskolai végzettség
Gyártási, termelési területen szerzett tapasztalat
Jó kézügyesség
Pontos, precíz munkavégzés
Több műszak vállalása
Monotónia tűrés

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
Középfokú, műszaki végzettség

Egyéb információk:

Munkavégzés helye:Mohács
Munkarend: 3 műszak
Határozatlan idejű munkaviszony

Jelentkezés: Önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen
Érdeklődés: a 06 20 217 28 85-ös telefonszámon.

Helyek Tolna
Tolna
Kategória Gyártás / Termelés