www.cvonline.hu
Betanított fémipari munkatárs
Trenkwalder Kft
Régió: Bács-Kiskun
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2017.08.19.
Hirdetés azonosító: 1175949
lejárt

Svájci tulajdonú csúcsminőségű termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó partnercégünk, kecskeméti telephelyére munkavállalókat keresünk az alábbi pozíciókba:

Feladatok:

  • NC gépkezelés (3 műszak): NC esztergáló végzettség NEM feltétel. Előre megírt programkódok közül kell választani és a programokat korrekciózni. A gépbe helyezett terméket a gép elkészíti, elkészülte után ki kell venni és egyszerű mérőszerszámokkal lemérni.
  • Fúró darabolás (3 műszak): gépkiszolgálás, gépkezelés. A darabok gépbe helyezése, program kiválasztása, elkészült, gép által levágott darabok ládába pakolása.
  • Fúró csomagolás (1 műszak): szerszámok és alkatrészek csomagolása.

Elvárások:

  • érettségi vagy fémipari szakmunkás végzettség előny
  • fémipari, termelésben szerzett tapasztalat előny
  • önálló munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • precíz, gyors munkavégzés
  • magas fokú minőségtudat

Amit nyújtunk:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Alapbéren felüli juttatások: bónusz és cafeteria
  • Betanulás segítése "mentor" részvételével
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendkívül modern környezet
  • Családias munkahelyi légkör

Elérhetőség: +36 76 504 735 és +36 20 956 0131

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.