www.cvonline.hu
Betanított fémipari munkatárs
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1077626
lejárt

Svájci tulajdonú csúcsminőségű termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó partnercégünk, kecskeméti telephelyére munkavállalókat keresünk az alábbi pozíciókba:

Feladatok:

  • Dörzshegesztés: A két komponensű vésők egyesítése manuális kiszolgálású, de automata üzemű gépekkel.
  • Indukciós edzés; profilhengerlés: a vésők melegalakítása; indukciós edzése, hőkezelése automata gépekkel.
  • Horonymarás; Duzzasztás: A vésők gépbe fogható részének a horonymarása egyetemes marógéppel; a vésők szárrészének melegalakítása automata üzemű géppel.

Elvárások:

  • érettségi vagy szakirányú végzettség (forgácsoló, hőkezelő) előny
  • fémipari, termelésben szerzett tapasztalat előny
  • önálló munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • precíz, gyors munkavégzés
  • magas fokú minőségtudat

Amit nyújtunk:

  • alapbéren felüli juttatások: bónusz + cafeteria
  • betanulás segítése "mentor" részvételével
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • rendkívül modern környezet
  • családias munkahelyi légkör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.