www.cvonline.hu

Betanított fémipari gépkezelő (Hajdúböszörmény)

  • A hirdetés 927 napja lejárt

Multinacionális partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba és feltételekkel:

Feladatok:

  • fémipari gépek kezelése
  • legyártott termékek csomagolása
  • könnyű termékek kézi mozgatása

Elvárások:

  • hasonló, gyártó területen szerzett tapasztalat
  • min. általános iskolai végzettség
  • 2 műszak vállalása (6:00 – 14:30 és 14:30 – 23:00)

Előny:

  • fémipari vagy gépkezelő tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • targoncavezetői ismeret

Amit nyújtunk:

  • tiszta rendezett munkakörnyezet
  • bérenkívüli juttatás
  • próbaidő utáni béremelés
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Hajdúböszörmény
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő