www.cvonline.hu

Betanított éttermi munka

  • Az álláshirdetés ma lejárt

Betanulható munkalehetőség egy világszínvonalú látványkonyhában!

Az olasz látványkonyha pasta cheftől a pizzásokon, a baristákon át egészen az éttermi menedzsmentig számos pozíciót és karrier lehetőséget kínálunk.

Elhivatott, ambíciózus, tanulni vágyó kollégákat keresunk, akik akár előképzettség nélkül egy professzionális csapat tagjai lesznek.

Nettó fizetés 170.000 Ft!

Tapasztalat nem szükséges, a betanítás helyben történik.

Választható munkakörök:

  • tésztaszakás
  • pizza szakács
  • saláta készítő
  • kasszás
  • szervizes
  • mosogató
Feladatok:
  • Munkaidő: heti 5 nap, napi 8 óra
  • Választható munkavégzési hely: Budapest (Deák tér, Mom Park, West End, Kolosy tér)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Elvárások:

Motivált, nyitott, pörgős személyiség.

Juttatások:
  • Fix és versenyképes bejelentett fizetés,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • fiatalos csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmét kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség -