www.cvonline.hu

Betanított dolgozó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Betanított dolgozó munkatárs

Dinamikusan fejlődő győri telephelyű cégünk dolgozókat keres betanított munkára.

Feladatok:

  • Fényező műhelybe medence gyártási utómunkák elvégzése.
  • pontos,precíz munkájára igényes munkavállalók jelentkezését várjuk.
  • 8 órás egy műszak.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség.
  • előny hasonló hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes bérezés.
  • Kétheti fizetés.
  • Munkaruha biztosítása
  • Utazás biztosítása

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak akkor várjuk jelentkezést az alábbi e-mail címen.

Telefonszám: 06703617540

Munkavégzés helye Győr
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr