www.cvonline.hu

Betanított dolgozó munkatárs

Dinamikusan fejlődő cégünk betanított dolgozókat keres könnyű papíripari munkára Komárom vonzáskörzetébe.

Feladatok:

  • Papíripari gépek felügyelete, alapanyaggal ellátás.
  • csomagolás, dobozolás. Férfiak,nők jelentkezését várjuk.
  • heti 3-4 nap 12 óra munkával töltött idő.

Elvárások:

  • 8 álltalános iskolai végzettség.
  • előny hasonló hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend
  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes bérezés.
  • Kétheti fizetés.
  • Munkaruha biztosítása
  • Utazás biztosítása

Munkavégzés helye: Komárom

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak akkor várjuk jelentkezést bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye Komárom
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Komárom-Esztergom