www.cvonline.hu

Betanított diákmunka

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1055290

Autóalkatrészek gyártásával foglalkozó céghez betanított diákmunkásokat keresünk a nyári időszakra.
Feladatok:

  • Présüzemi munka
  • Ponthegesztés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Juttatások:
  • Bruttó 750Ft/óra
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Fix munkalehetőség akár egész nyárra

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen TI-BE!

Egyéb információk:
Munkaidő: Hétköznaponként 6:00-14:00 óráig vagy 14:00-22:00 óráig Azonnali kezdési lehetőség. Munkavégzés helye: Budapesten 15. kerület.