www.cvonline.hu

Betanított diák

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1154758

Nagy múltú tejipari partnercégünk részére keresünk hosszútávú munkavégzésre munkatársakat.
Feladatok:

  • termékek csomagolása
  • termékek címkézése

Elvárások:
  • folyamatban lévő nappali tagozatos aktív vagy passzív diák jogviszony
  • 3 műszak vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Brutto 733Ft/óra-Brutto 1100Ft/ óra-ig

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben felkeltette a hirdetés az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a feltüntetett e-mail címre vagy a 'jelentkezem" gombra kattintva. E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Bácsbokod