www.cvonline.hu

Betanított DESSZERT és TÉSZTAKÉSZÍTŐ

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1069077

Nemzetközi gyökerekkel rendelkező partnercégünk számára az alábbi pozícióba munkatársakat keresünk pozícióba
Feladatok:
  • egy olyan környezetben tevékenykedni ahol rendre, tisztaságra, a magas színvonalú, szakmailag korrekt munkavégzésre van lehetőséged.

Elvárások:
  • motivált, kreatív szemlélet,
  • pozitív, támogató hozzáállás.
  • nyitott, tanulékony személyiség,

Juttatások:
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség.
  • Barátságos, modern munkahelyi légkör
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Szakmailag felkészült, támogató csapat
  • Fix havi fizetés
  • Munkaidő: heti 5 nap 8:00 - 16:30-ig

Előnyök:
  • ha rendelkezel érvényes egészségügyi kiskönyvvel

  • Jelentkezz hozzánk szakmai önéletrajzzal vagy bemutatkozó levéllel a E-mail cím megjelenítése címen! Tárgy: DESSZERTKÉSZÍTŐ

Munkavégzés helye:
  • Budapest