www.cvonline.hu

Betanított Csomagoló

  • A hirdetés 542 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Anyagok, termékek mozgatása, emelése, szállítása, rakodása
  • Alap- és segédanyagok, illetve félkész termékek előkészítése, a feldolgozó gépek anyaggal való ellátása, a termékek leszedése és elszállítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Csapatjátékos
  • Jó kommunikációs készség

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Csongrád - Bokros
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő