www.cvonline.hu

Betanított csomagoló

  • A hirdetés 822 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • élemiszeripari termékek kézi csomagolása, válogatása
  • becsomagolt termékek szállításra való előkészítése
  • csomagológépek felügyelete, ellenőrzése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • monotónia-tűrő képesség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • kiváló egészségügyi állapot
  • nagyfokú rugalmasság

Munkavégzés helye:

Szeged, Csongrád megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi  e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő