www.cvonline.hu

Betanított csomagoló

  • A hirdetés 598 napja lejárt

Törökbálinti, jégkrémgyártással és -forgalmazással foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

BETANÍTOTT CSOMAGOLÓ

(Pályakezdő Hölgyek-Urak jelentkezését is várjuk!)

Elvárások:

Min. nyolc általános iskolai végzettség

1 éven belüli negatív tüdőszűrő lelet

Monotonitást tűrő, terhelhető személyiség

Erkölcsi feddhetetlenség

Szalagmunka vagy gyártósori tapasztalat előny

Több műszak vállalása

Feladatok:

Termékek kézi csomagolása, rakodása a szalagról, meghatározott szisztéma alapján.

A Munkavállaló a munkája során folyamatosan rendet és tisztaságot tart munkaterületén és betartja a munkavédelmi előírásokat.

A nem megfelelő termékek előírt módon történő kezelése.

Munkaidő:

Teljes munkaidős állás - napi 8 óra-, Hétfőtől-Péntekig, 3 műszak, heti váltásban.

Munkakezdés:

Kiválasztás után azonnal

Bérezés/egyéb juttatások:

Vesenyképes bér

Műszakpótlék (40%)

Utazás biztosítása (MÁV, Volán és/vagy BKV bérlet Mt. által előírt térítése)

Munkaruha, munkavédelmi cipő biztosítása

Munkavégzés helye:

Törökbálint (Móricz Zsigmond körtértől a 272-es busszal, vagy vonattal Bicske / Déli pályaudvar irányból)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a "Betanított csomagoló" pozíció feltüntetésével.

Helyek Törökbálint
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő