www.cvonline.hu

Betanított csomagoló

  • A hirdetés 43 napja lejárt

Most is csak a karácsonyra tudsz gondolni?

Gyere hozzánk szaloncukrot csomagolni!

Szaloncukor csomagoló és marcipán figura gyártó MUNKALEHETŐSÉG PILISVÖRÖSVÁRON!

Nyugdíjas munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Édességek csomagolása
  • Termékek szortírozása
  • Fóliázási, címkézési, dobozolási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Jó kézügyesség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Megfelelés esetén szükség van érvényes tüdőszűrő leletre

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Korrekt bérezés
  • Műszakpótlék
  • Utazási támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Vagy hívd a 20/584 3612-es telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés