www.cvonline.hu

Betanított csomagoló

  • Frissítve 118 napja

Szeretne elhelyezkedni a munkaerőpiacon? Hosszútávú lehetőségben gondolkodik? Szeretne egy stabil, jól fizető munkahelyen dolgozni? Jelentkezzen akár még ma a Mars Magyarország Kft-hez az alábbi munkakörbe:

Betanított Csomagoló

A leendő munkatárs feladatai:

  • Anyagok, termékek mozgatása, emelése, szállítása, rakodása
  • Alap- és segédanyagok, illetve félkész termékek előkészítése, a feldolgozó gépek anyaggal való ellátása, a termékek leszedése és elszállítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Csapatjátékos
  • Jó kommunikációs készség

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetria
  • Utazás támogatás vagy ingyenes műszakbusz
  • Bónusz

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Csongrád - Bokros
* Műszakrend: több műszak

Jelentkezőket várunk a következő településekről:

Csongrád, Szentes, Kunszentmárton, Szelevény, Cserkeszőlő, Tiszakürt, Lakitelek, Tiszaalpár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívja a +36 20 216 0043 as telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014