www.cvonline.hu

Betanított csomagoló

  • A hirdetés 339 napja lejárt

Könnyű fizikai munkát keres, ahol a cég még a napi étkezését is támogatja? Akkor várjuk jelentkezését a következő munkalehetőségünkr a Pick Szeged Zrt-hez

Feladatok:

  • Élelmiszeripari termékek kézi csomagolása, válogatása
  • Becsomagolt termékek szállításra való előkészítése
  • Csomagológépek felügyelete, ellenőrzése

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Monotóniatűrő-képesség
  • Álló munka vállalása
  • Kiváló egészségügyi állapot
  • Nagyfokú rugalmasság

Előny:

  • Élelmiszeripari, középfokú végzettség
  • Gyártásban, csomagolásban szerzett tapasztalat

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Szeged
  • Műszakrend: 2 vagy 3 műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/216-0043as telefonszámon.

Munkaerő - kölcsönzési nyilvántartási szám:5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014