www.cvonline.hu

Betanított csomagoló

  • A hirdetés 415 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres a Mars Magyaroroszág Kft. részére új munkatársakat a következő pozícióba:

Betanított Csomagoló

A leendő munkatárs feladatai:

- Anyagok, termékek mozgatása, emelése, szállítása, rakodása

- Alap- és segédanyagok, illetve félkész termékek előkészítése, a feldolgozó gépek anyaggal való ellátása, a termékek leszedése és elszállítása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

- Minimum 8 általános iskolai végzettség

- Csapatjátékos

- Jó kommunikációs készség

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes jövedelem / havonta bruttó 140.000-150.000 Ft
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetria
  • Utazás támogatás vagy ingyenes műszakbusz
  • Bónusz

Egyéb:

* Munkavégzés helye: Csongrád - Bokros
* Műszakrend: több műszak

Jelentkezőket várunk a következő településekről:

Csongrád, Szentes, Kunszentmárton, Szelevény, Cserkeszőlő, Tiszakürt, Lakitelek, Tiszaalpár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre ill. hívja a 06-20-2160043 as telefonszámot.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám:BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014