www.cvonline.hu
Betanított Csomagoló - Új gyáregységbe
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1086361
lejárt

Világhírű vállalat magyarországi gyáregységének bővülése miatt munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Higiéniai termékek dobozolása
  • Dobozok raklapra helyezése

Elvárások:

  • min. 8 általános iskolai végzettség, 18. életév betöltése
  • Álló munkabírás
  • Monotónia tűrés

Amit nyújtunk:

  • Hivatalos, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség egy bővülő világcégnél
  • Könnyű, betanított munkalehetőségÁtlagosnál magasabb bérezés (már a kezdő alapbér is magasabb mint a minimálbér!)
  • Alapbéren felüli juttatások, pótlékok, étkezési jegy
  • Ingyenes céges buszjáratok (vagy utazási költségtérítés)

(Buszjáratok az alábbi településekről biztosítottak: Apc Aszód Bag Buják Csécse Csömör Dány Domony Ecseg Egyházasdengeleg Erdőkertes Erdőtarcsa Forrópuszta Galgagyörk Galgamácsa Gomba Göbölyjárás Gödöllő Gyömrő Hatvan Héhalom Hényelpuszta Heréd Hévízgyörk Iklad Isaszeg Kálló Kartal Kerekharaszt Kerepes Kisbágyon Kóka Lőrinci Maglód Mátravidéki erőmű Mende Monor Nagykáta Nagykökényes Őrbottyán Palotás Pásztó Pécel Püspökhatvan Rákoscsaba Selyp Sülysáp Szada Szarvasgede Szentmártonkáta Szőlősnyaraló Szurdokpüspöki Tápióbicske Tápióság Tápiószecső Tápiószentmárton Tápiószőlős Tóalmás Tura Vácegres Vácszentlászló Valkó Veresegyház Verseg Zagyvaszántó Zsámbok)

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Csömör
  • Műszakrend: 3 műszak (5+2, 6+2 munkarend)

Jelentkezhet sms-ben is erre a számra: 06 20 291 3301
Írja meg nekünk: nevét, lakóhelyét és azt, hogy "csomagoló"
Kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot,
Vagy hívja hétköznap 9 és 15 óra között:
06 20 291 3301

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.