www.cvonline.hu

Betanított csomagoló / figurázó

  • A hirdetés 870 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Édességek csomagolása
  • Termékek szortírozása
  • Fóliázási, címkézési, dobozolási feladatok ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Alapfokú végzettség
  • Érvényes tüdőszűrő lelet
  • Jó kézügyesség
  • Monotónia tűrő képesség

Munkavégzés helye:

Pilisvörösvár

Egyéb:

Munkarend:  két műszak: 6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő