www.cvonline.hu

Betanított csomagoló (BUD295)

  • A hirdetés 646 napja lejárt

Magyarország egyik vezető édesipari cégének lelkes és vidám csapatába keresünk Budapestre új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Betanított csomagoló

(BUD295)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Édességek csomagolása
  • Termékek szortírozása
  • Fóliázási, címkézési, dobozolási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Monotónia tűrő képesség
  • Megfelelés esetén szükség van érvényes tüdőszűrő leletre

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: több műszak

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/2521411 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű