www.cvonline.hu
Betanított Csomagoló - 900 Ft-os kezdő órabértől
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.08.17.
Jelentkezési határidő: 2017.08.19.
Hirdetés azonosító: 1177639

Világhírű vállalat magyarországi gyáregységének bővülése miatt munkatársakat keresünk kiemelt, új bérrel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Könnyű, kézi anyagmozgatás, termékek dobozba pakolása.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség, 18. életév betöltése;
  • Álló munkabírás.

Amit nyújtunk:

  • Hivatalos, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel;
  • Akár egy hétre vagy egy hónapra is elvállalható;
  • Könnyű, betanított fizikai munka;
  • Átlagosnál magasabb bérezés (Már a kezdő órabér is br. 900,-Ft/óra , a gyakorlat megszerzése után további emelés);
  • Alapbéren felüli juttatás, műszakpótlékok;
  • Ingyenes céges buszjáratok (vagy utazási költségtérítés).

(A buszjáratok megállói folyamatosan bővülnek, jelenleg az alábbi településekről biztosítottak: Apc, Aszód, Bag, Budapest-Rákoscsaba, Buják, Csécse, Domony, Ecseg, Egyházasdengeleg, Erdőkertes, Erdőtarcsa, Erőmű, Forrópuszta, Galgagyörk, Galgamácsa, Göbölyjárás, Gödöllő, Gyömrő, Hatvan, Héhalom, Hényelpuszta, Heréd, Iklad, Isaszeg, Kálló, Kartal, Kerekharaszt, Kerepes, Kisbágyon, Kistarcsa, Kóka, Lőrinci, Maglód, Mende, Nagykáta, Nagykökényes, Őrbottyán, Palotás, Pásztó, Pécel, Püspökhatvan, Selyp(Petőfibánya), Sülysáp, Szada, Szarvasgede, Szentmártonkáta, Szőllősnyaraló, Szurdokpüspöki, Tápióbicske, Tápióság, Tápiószecső, Tápiószentmárton, Tápiószőlős, Tóalmás, Tura, Vácszentlászló, Valkó, Veresegyház, Verseg, Zagyvaszántó, Zsámbok )

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Csömör;
  • Műszakrend: 3 műszak;
  • Pályakezdők, diákok, nyugdíjasok, megváltozott munkaképességű álláskeresők jelentkezését is várjuk!

Jöjjön el felvételi tájékoztatónkra! A bejutáshoz igénybe veheti ingyenes céges buszjáratunkat!

Hívja ingyenes telefonszámunkat hétköznap: 06-80-212-000

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.