www.cvonline.hu
Betanított csatlakozószerelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077864
lejárt

Optikai kábelek gyártásával foglalkozó partnercégünk taksonyi telephelyére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kábelek / csatlakozók szerelése, ragasztása, csomagolása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Átlagosnál jobb kézügyesség,
  • Jó látás.

Előny:

  • Összeszerelésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkába állás,
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés,
  • Alapbéren felüli juttatások: havi 16 000 Ft étkezési utalvány, 13. havi fizetés, prémiumok

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Taksony
  • Munkarend: 3 műszak
  • Céges buszok az alábbi településekről: Dunaharaszti – Taksony, Délegyháza – Dunavarsány,Tököl – Szigethalom –Szigetszentmiklós, Kiskunlacháza - Áporka, Dabas - Bugyi

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.