www.cvonline.hu

Betanított CNC megmunkáló

  • A hirdetés 697 napja lejárt

 Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója apci partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • CNC megmunkáló gépeken az elvárt darabszám teljesítése az előrt minőségi követelmények betartásával
  • Takarítási utasítás alapján a gépek és környezetének a takarítása, dokumentálása.
  • Ellenőzési utasítás alapján a gyártott öntvény mérése, dokumentálása.
  • Egyéb a területvezető által meghatározott feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kézügyesség, precizitás, monotonitástűrés

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Kiemelt műszakpótlékok

Munkavégzés helye:

Apc

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklőését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő