www.cvonline.hu

Betanított CNC megmunkáló (Apc)

  • A hirdetés 595 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója apci partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

Betanított CNC megmunkáló

Feladatok:

  • CNC megmunkáló gépeken az elvárt darabszám teljesítése az előírt minőségi követelmények betartásával

  • Takarítási utasítás alapján a gépek és környezetének a takarítása, dokumentálása.

  • Ellenőrzési utasítás alapján a gyártott öntvény mérése, dokumentálása.

  • Egyéb a területvezető által meghatározott feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Kézügyesség, precizitás, monotonitástűrés

Amit kínálunk:

  • Cafeteria

  • Bónusz

  • Kiemelt műszakpótlékok

  • Várható kezdés: 2015. augusztus

Munkavégzés helye:

  • Apc

Helyek Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő