www.cvonline.hu

Betanított asztalos

  • A hirdetés 691 napja lejárt

Németországi partnerünk részére keresünk minimum 3 hónapra betanított asztalosokat.

Partnerünkkel több, mint öt éves stabil kapcsolatunk garantálja a kiszámítható foglalkoztatást. Munkavállalók részére minden esetben teljes munkaidőre szóló szerződést kötnek. A bejelentéssel, egészségbiztosítással kapcsolatos teljes ügyintézést a foglalkoztató végzi.

Feladatok:

  • Rajz alapján széria gyártott bútorok összeszerelése

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Társalgási szintű német nyelvismeret (munkavégzés nyelve német)
  • Csoportok jelentkezését is várjuk (a kiutazáshoz és a munkahelyre történő eljutáshoz 4-5 fő/ autó szükséges)

Munkavégzés helye: Németország

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, német és magyar nyelvű önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre.