www.cvonline.hu

Betanított anyagmozgató - XV. kerület

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 615676

Autóiparnak beszállító, gyártással foglalkozó partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • alapanyagok és megmunkált munkadarabok mozgatása, előkészítése a gyártáshoz, munkaállomás felé;
  • munkadarabok továbbítása a következő munkaállomás felé, aktív részvétel a karbantartási feladatokban;
  • kész darabok mozgatása a készárú raktárba KÉZI BÉKA HASZNÁLATA;
  • az üzem területén a munkavédelmi, tűzvédelmi előírások betartása.
Elvárások:
  • raktározásban szerzett tapasztalat;
  • gyártásban és termelő cégnél szerzett tapasztalat;
  • nagyfokú önállóság;
  • rátermettség.
Amit kínálunk:
  • fix alapbér + műszakpótlékok,
  • támogató munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, két műszakos munkarendben 6:00-14:00 és 14:00-22:00 között.
  • Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület
Kapcsolat:
Referencia kód: TAM-001
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, referencia kód vagy a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése email címre.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió