www.cvonline.hu
Betanított anyagmozgató (Szolnok)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.08.
Jelentkezési határidő: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 1085590
lejárt

Szolnoki gyártó cég munkavállalókat keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Kész termékek szitálása
  • Gépkezelés
  • Késztermékek kiszerelése 25 kg-os zsákokba, majd raklapokra történő elhelyezése
  • Anyagmozgatás

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • Több műszak vállalása
  • Jelentkezni önéletrajz megküldésével lehet

Előny:

  • Vezetőüléses (3324) és/vagy gyalogkíséretű (3312) targoncavezetői engedély

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér (nem minimálbér)
  • Kiemelt műszakpótlék
  • Minden második péntek szabad

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.