www.cvonline.hu

Beszerző/Stratégiai beszerző (7078)

  • A hirdetés 751 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Beszerző/Stratégiai beszerző

Elvárások:

•Minimum középfokú műszaki végzettség
•Beszerzési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
•Minimum alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás
•Kiváló kommunikációs képesség, proaktív személyiség

Előny:
•Vállalatirányítási (ProAlpha) rendszer ismerete
•MS Office ismeret

Feladatok:

•Műszaki rajz alapján beszerzői feladatok ellátása
•Diszponensi feladatok ellátása
•Stratégiai beszerzés

Amit kínálunk:

•Versenyképes jövedelem
•Lakhatási lehetőség (egyeztetés alapján)
•Hosszú távú munkavégzési lehetőség
•Utazási költségtérítés
•Cafeteria

Munkavégzés helye: Nyúl

Munkába állás időpontja: azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857