www.cvonline.hu

Beszerzői asszisztens

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Beszerzői asszisztenst

keresünk vas-műszaki nagykereskedésünkbe!
Cégünk több mint 20 éve van jelen a piacon, dinamikusan fejlődő családi vállalkozás. Ha felkeltette érdeklődésed ez a pozíció, szeretnél a csapatunk része lenni, kérlek, küldd el önéletrajzod!

Feladatok:

  • napi kapcsolattartás partnereinkkel,
  • napi rendelések összeállítása, bevételezés, számlareklamációk kezelése
  • ajánlatkérés és azok nyomon követése
  • készletgazdálkodás, optimális kiszolgáláshoz szükséges készletek biztosítása, túlkészlet minimalizálása
  • ajánlatok előkészítése az értékesítés részére
  • értékesítés és raktári kollégák munkájának támogatása

Elvárások:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • vevő orientált beállítottság
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet, levelezés)
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • jó problémamegoldó készség
  • önálló, eredményes munkavégzés
  • jó csapatjátékos
  • ápolt, kellemes megjelenés

Előny:

  • kereskedelmi végzettség
  • könyvelői tapasztalat
  • beszerzési és/vagy értékesítési tapasztalat
  • alkutárgyalásokon szerzett gyakorlat
  • vas-műszaki cikkek terén szakmai tapasztalat
  • külkereskedelmi gyakorlat
  • főiskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • inspiráló munkakörnyezet,
  • teljesítmény érdekelt, segítőkész, összetartó csapat,
  • biztos és hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem, juttatási csomag (Cafeteria rendszer)

Munkavégzés helye:

  • Kecskeméti telephelyünkön

  • Fényképes önéletrajz elküldésével a lenti e-mail címen.
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol