www.cvonline.hu

Beszerző/értékesítő

  • A hirdetés 794 napja lejárt

Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező ipari termelő cégnél dolgozni, jelentkezzen

pozícióba.

Feladatok

  • Autóipari beszállító gyártó-termelő cég beszerzések intézése,
  • anyagok, segédanyagok, üzemanyagok, karbantartáshoz tartozó anyagok és szolgáltatások megrendelése,
  • beszerzésekkel kapcsolatos adminisztráció intézése,
  • beszállítók értékelése, árajánlatok bekérése,
  • beruházások megrendelése ezzel kapcsolatos ügyintézés,
  • engedélyeztetések,
  • új vevők felkutatása,
  • árajánlatok készítése.

Elvárás

  • Műszaki és/vagy közgazdasági és/vagy kereskedelmi végzettség,
  • felsőfokú angol nyelvismeret,
  • külföldi szakmai tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Változatos és érdekes feladatkör,
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Heves megye

Jelentkezés: Angol és magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol