www.cvonline.hu
Beszerző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.07.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 998876
lejárt
Beszerző

(Pest)

Pozícióleírás
Az amerikai multinacionális cég dél budapesti leányvállalata - mely a pénzügyi szektorban használatos automaták gyártásáért, összeszereléséért és kiszállításáért felel - most új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

BESZERZŐ

Feladatok:

- Folyamatos anyagellátás biztosítása,
- alapanyag-készletszint optimalizálása,
- folyamatos együtt működés a fuvarszervezőkkel, vámmal, raktárral,
- kapcsolattartás, információgyűjtés a külföldi beszálítókkal, stratégiai beszerző csapattal,
- megrendelések kiadása Oracle rendszerben,
- társosztályokkal való együttműködés (mérnökség, pénzügy, minőségbiztosítás).

Követelmények
Elvárások:

- Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny),
- 2-3 év beszerzésben szerzett tapasztalat,
- tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret,
- excel magabiztos használata (függvények, kimutatás diagram - pivot)
- Oracle, SAP rendszer ismerete előny.

Amit a cég kínál:

- Versenyképes jövedelem,
- béren kívüli juttatások,
- multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra, fiatalos csapat.