www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 580 napja lejárt

A Zollner Kft. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalókat:

Beszerző

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésének támogatása beszerzés oldalról, közreműködés a projektmunkában
  • Beszállítók keresése, árajánlatok bekérése, mintagyártásokhoz alapanyag beszerzése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a beszerzéshez kapcsolódó támogató egységekkel
  • Beszerzési törzsadatok karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Fuvarszervezés
  • Közreműködés a beszerzési- és készletezési stratégia által meghatározott célok elérésében

Amit elvárunk:

  • Beszerzés területén szerzett min. 2-3 éves munkahelyi tapasztalat
  • Aktív magabiztos középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (Interjún teszteljük!)
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség

Előny:

  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Kimagasló Excel ismeretek

Amit kínálunk:

  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag (cafeteria)

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát „Vác” jeligével a lenti e-mail címre küldheti.

Helyek Budapest
Vác
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol