www.cvonline.hu
Beszerző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.12.10.
Hirdetés azonosító: 995532
lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok:

  • Szolgáltatások és gyártáshoz szükséges alkatrészigénylések összesítése és felülvizsgálata, azok alapján beszerzés lebonyolítása
  • Lehetséges szállítók felkutatása, kiválasztása; a vállalat érdekeinek képviselete a szállító felé
  • Ajánlatok bekérése, vizsgálata, egyeztetése
  • Ártárgyalások előkészítése és önálló lebonyolítása
  • Beszerzési költségvetés teljesülésének követése, kockázatok azonosítása és megoldási  javaslatok kidolgozása
  • Számlák előkészítése, ellenőrzése, továbbítása
  • Piackutatás, pályáztatás, szerződéskötés
  • Beszállítói értékelés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, vagy középfokú szakirányú végzettség és min. 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret vagy egyéb vállalat irányítási rendszer ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Termelői környezet ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Strukturált, analitikus gondolkodásmód
  • Gyakorlat tendereztetésben, ajánlatkérésben, szállítói tárgyalásokban

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.