www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 676 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő gépipari cég keres munkatársat

Beszerző

pozícióba

Feladatok:

  • Árajánlatok bekérése a megadott műszaki paraméterek alapján
  • Teljes körű beszerzési feladatok intézése
  • Megrendelések nyomon követése határidők betartatásával
  • A cég beszerzést érintő logisztikai feladatinak szervezése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Új beszállítók felkutatása
  • Adatkezelés SAP rendszerben
  • Szoros együttműködés az ellátási lánccal vevői rendelések tekintetében

Elvárások:

  • Főiskolai / technikusi műszaki végzettség
  • Fémipari, gyártástechnológiai szakmai tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office (kifejezetten Excel) használat
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Kitűnő szervező és problémamegoldó képesség
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • modern munkakörülmények
  • hosszú távú stabil munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes bérezés

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldheti.

Tel: 06 30 681 66 69 , 06 52 501 876

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol