www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 600 napja lejárt

Beszerző

Feladatok:

  • Raktárnyilvántartás kialakítása és karbantartása
  • Gyártásokhoz szükséges alapanyagok rendelése
  • Logisztikai és alapanyagköltségek optimalizálása
  • Belső kapcsolattartás a gyártással a szükséges anyagok biztosítása érdekében
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Fuvarok szervezése
  • Kimutatások, elemzések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú  logisztikai és/vagy műszaki végzettség előnyt jelent
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás
  • Jó kommunikációs készség, agilitás, magabiztosság
  • MS office ismeretek, különösen excel jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • 2-3 éves gyakorlat beszerzési területen előnyt jelent

Munkavégzés helye: Gödöllő

Elérhetőségek: Az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol