www.cvonline.hu

Beszerző

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 971624
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk nagy múltra visszatekintő, nemzetközi vállalat, mely az alábbi munkakörbe keres

 kollégát:

 Beszerző

Feladatok:

  • igényelt áruk és szolgáltatások megrendelése határidőre, megfelelő minőségben és az elérhető legoptimálisabb áron,
  • ajánlatok bekérése és értékelése, beszállítók kiválasztása (tender),
  • a megrendelési folyamat teljes adminisztrációja az igény megjelenésétől a számla jóváhagyásáig,
  • folyamatos kapcsolattartás a belső vevőkkel és a beszállítókkal,
  • beszállítói adatbázis létrehozása és fenntartása,
  • beszállítók értékelése,
  • együttműködés a Corporate Procurement által vezetett projektekben a helyi vonatkozású beszerzések tekintetében,
  • NON-BOM folyamat fejlesztése, kimutatások készítése.

Amit elvárunk:

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint),
  • műszaki területen (is) szerzett beszerzői tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • együttműködés a társosztályokkal,
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során.

Előny:

  • kiváló Excel ismeret,
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • karrierlehetőség,
  • széleskörű juttatási rendszer,
  • igényes, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Szükséges dokumentumok:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya