www.cvonline.hu

Beszerző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.11.20.
Hirdetés azonosító: 963080

Beszerző

gépjármű alkatrészek gyártása

Feladatok:

- rendelések bonyolítása a beszállítók felé, azok nyomon követése, megrendelések visszaigazolásának felügyelete, módosítások végrehajtása és nyomon követése
- beszállítói adatok karbantartása, folyamatos frissítése az SAP-ban
- árajánlatok bekérése, azok adminisztrációja
- havi Intrastat jelentések megküldése a KSH részére
- beszállítók értékelésében való részvétel
- gyártástervezés ütemezése, nyomon követése
- részvétel a minőségügyi reklamációk kezelésében
- számlázással kapcsolatos teendők
- export-import bonyolítása, szükség esetén vámügyintézés

Elvárások:

-- gyakorlott SAP felhasználó
- tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
- gyártó környezetben szerzett több éves tapasztalat
- magas szintű Excel ismeretek

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- Innovatív, multinacionális környezet
- Fejlődési lehetőség cégcsoporton belül

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a