www.cvonline.hu

BESZERZŐ

  • A hirdetés 793 napja lejárt

A Pipelife Hungária Kft. a műanyag csőrendszerek magyarországi piacának egyik vezető gyártója. Az ausztriai központú, a világ 26 országában jelen lévő Pipelife International magyarországi leányvállalata debreceni munkavégzéssel

BESZERZŐ

 munkatársat keres.

Új munkatársunk feladatai:

  • vásárolt termékek beszerzése
  • potenciális szállítók felkutatása, versenyeztetése, kiválasztása
  • beszerzési kondíciók egyeztetése
  • készletfigyelés/-optimalizálás
  • kapcsolattartás belföldi és külföldi beszállítókkal

Elvárások:

  • középfokú vagy felsőfokú szakirányú (anyaggazdálkodás/logisztika) végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség

Előny:

  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • 2-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • stabil nemzetközi háttér
  • határozatlan idejű foglalkoztatás
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag

Jelentkezési határidő: 2015. július 23.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol