www.cvonline.hu
Beszerző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.07.21.
Jelentkezési határidő: 2015.07.28.
Hirdetés azonosító: 952500
lejárt
Beszerző

(Pest)

Pozícióleírás
Fém alkatrészek gyártásával foglalkozó nemzetközi partnerünk csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ

Feladatok:
-Gondoskodik a cég működéséhez szükséges anyagok, alkatrészek, szerszámok, egyéb szükséges eszközök meglétéről,
-import-export ügyintézést bonyolít,
-figyelemmel kíséri a megrendelt termékek érkeztetését, raktározását,
-új beszállítókat kutat fel, tartja a kapcsolatot a meglévőkkel,
-elvégzi a munkakörhöz szükséges adminisztratív feladatokat.

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Követelmények
Elvárások:
-Középfokú végzettség,
-műszaki beszerzésben szerzett legalább 1-1,5 év tapasztalat,
-magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
-önállóság, rendszerben gondolkodás képessége.

-Nemzetközi munkakörnyezet,
-változatos, kihívást jelentő feladatok.