www.cvonline.hu

BESZERZŐ

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.07.16.
Hirdetés azonosító: 948216
lejárt

ANGOLOS BESZERZŐ KECSKEMÉTRE

Kecskeméti gyártóvállalat megbízásából keresek BESZERZŐ munkatársat. A vállalat egyedi igényekre szabottan gyárt masszázskádakat, magas színvonalon. A megrendelések számának növekedése miatt keressük az új munkatársat, aki örömmel figyeli a meglévő raktári készletet, tartja a kapcsolatot a gyártással és a külföldi beszállítókkal.

Elvárások, feladatok:

  • magabiztos angol nyelvhasználat írásban és szóban egyaránt
  • adminisztráció az integrált vállalatirányítási rendszerben
  • együttműködés a társosztályokkal
  • műszaki affinitás
  • technikumi vagy felsőfokú végzettség

Amit nyújtunk:
  • mozgalmas feladatok egy stabil munkahelyen
  • munkavégzés kulturált, jól szervezett, családias munkakörnyezetben
  • a pozíciónak megfelelő bérezés
 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu