www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 726 napja lejárt

A CG Electric Systems Hungary Zrt. a 3 milliárd USD éves árbevétellel rendelkező,  indiai tulajdonban álló Crompton Greaves cégcsoport tagja. A több mint 7 évtizedes fennállása alatt cégcsoportunk világméretűvé nőtte ki magát, és együttesen húszezer főt foglalkoztatunk; s így már 14 országban rendelkezünk termelőkapacitással  Észak- és Dél-Amerika, Európa és a Közel-Kelet területén.

A villamos energetikai iparág jelentős szereplőjeként termékportfóliónk és szolgáltatásaink a nagyteljesítményű ipari berendezésektől és megoldásoktól a fogyasztói termékekig bezárólag rendkívül sokféle igényt elégítenek ki. A Crompton Greaves cégcsoport szakmai befektetőként épít a magyarországi Ganz gyárak évszázadnyi hagyományára, szakembereink tudására és tapasztalatára, valamint folyamatos beruházásokkal és az innováció támogatásával méltó módon hívja ki a legnagyobb versenytársakat is a minőség és a teljesítmény területén egyaránt.

Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

BESZERZŐ

Feladatok:

  • a beszerzési igények naprakész nyomon követése és feldolgozása az informatikai rendszerben
  • a gyártáshoz szükséges alapanyagok, alkatrészek, szerelési anyagok megrendelése
  • a beszállítók kiválasztásához a versenykiírás kidolgozása, a beszállítói adatbázis folyamatos felülvizsgálata
  • a beszerzések gazdaságosságának, megfelelő minőségének biztosítása, a szállítási határidők betartatása
  • a szükséges műszaki, minőségi átvételek elvégzésének megszervezése
  • beszállítókkal kapcsolatos reklamációk lebonyolítása
  • gyártási folyamat előrehaladásának figyelemmel
  • kísérése, szükséges további beszerzéseket intézése
  • közreműködés a beszállítók minősítésében, annak megújításában
  • folyamatos piackutatást folytat, új potenciális partnereket keresés

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • legalább 3 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • SAP vagy valamely integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • kommunikációs készség és tárgyalóképesség

Örülünk, ha felkeltettük érdeklődését.

Jelentkezéshez kérjük, regisztrálja önéletrajzát magyar és angol nyelven a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol