www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 688 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnerünk folyamatosan bővül, fejlődik. Termékeit a Világ nagy autógyárai hasznosítják. Növekvő feladatai ellátására keresünk számára új munkatársat.

BESZERZŐ

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

Szériaalkatrészek beszerzése
Megrendelések kiadása, nyomon követése
Készletszintek optimalizálása
Kapcsolattartás a beszállítókkal valamint a vállalati társosztályokkal

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Legalább 2 év releváns tapasztalat hasonló területen
Felsőfokú végzettség
Folyékony angol nyelvtudás
Kiváló kommunikációs készség

ELŐNY:

Német nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Tatabánya vonzáskörzete

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR1186 megjelölésével.

Keresse további ajánlatainkat a Link megjelenítése honlapon.
Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő