www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 627 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Beszerző

munkatársat keres mátészalkai telephelyére az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Készletek optimális szintjének megtervezése
  • Rendelési mennyiségek ütemezése, összeállítása, készletmonitoring
  • Meglévő szerződéses partnerek felülvizsgálata, potenciális új beszállítók felkutatása, és összehasonlító elemzése
  • Külföldi- és belföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Költség-, minőségi-, szállítási- és szolgáltatási problémák kezelése
  • Együttműködés a beszerzési osztály munkatársaival és a termeléssel
  • Alap- és segédanyagok biztosítása a termelési területek számára
  • KPI riportok készítése (napi/heti/havi)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés, gyors reagálás, proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret (adatbázis-kezelési gyakorlat)

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria)
  • Multinacionális környezet
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos, támogató csapat

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy az alábbi e-mail címre küldje be Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven:

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Humánpolitikai Osztály

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Jakabné Zeke Tünde

HR vezető

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő