www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 697 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Külföldi tulajdonban lévő multinacionális elektronikai termékeket gyártó Partnerünk részükre keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyártási programhoz szükséges alap- és segédanyagok optimális készletszintjének biztosítása;
Megrendelések és előrejelzések kiadása;
Rendelések és szállítmányok nyomon követése;
Riportok és statisztikák készítése a vezetés részére;
Készlet menedzsment,
Kapcsolattartás a beszállítókkal és a társosztályokkal.

Követelmények:

Min. középfokú végzettség
Erős, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt!)
Logisztika területén, gyártó cégnél szerzett tapasztalat
SAP ismeret

Előny:

Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Multinacionális, stabil vállalati háttér
Béren kívüli juttatások
Szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...