www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 661 napja lejárt

Az ALENT Hungary Kft. az ALENT Cégcsoport 15 éve sikeresen működő
magyarországi leányvállalata.

Bővülés miatt keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Beszerző

FELADAT:

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok, csomagolóanyagok beszerzése,
  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések- és keretszerződések kötése,
  • Készletszintek figyelése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a társosztályokkal,
  • Kimutatások, riportok készítése,
  • Egyéb beszerzési feladatok.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú gazdasági végzettség,
  • Min. 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés.

BÉREN KÍVÜLI JUTTATÁSOK:

  • Cafeteria: havi keret nettó 30.000 Ft. A kollégák különböző elemek közül választhatnak.
  • Cégünknél bónuszrendszer működik, melynek mértéke a különböző munkaszinteken eltérő.
  • A munkába járást (nem Dunaharasztiban lakók részére) támogatjuk: gépkocsival történő közlekedés esetén 9 Ft/km, tömegközlekedés esetén a költség 86%-áig.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő