www.cvonline.hu

Beszerző

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.04.24.
Hirdetés azonosító: 911365

Beszerző

Ügyfelünk egy multinacionális autóipari cég. Folyamatos bővülésének köszönhetően beszerzési területre az alábbi pozíciókba keres munkatársakat:

Beszerző

Feladatok:

- Anyagcsoportok, VAGY IT eszközök (hardverek, szoftverek) teljes körű, önálló beszerzése.
- Árajánlatok beszerzése és kiértékelése.
- Folyamatos piacfigyelés, beszállítók szegmentálása.
- Ártárgyalások előkészítése és önálló lebonyolítása.
- Beszállítók kiválasztása, szállítási és teljesítőképességének kiértékelése.
- Szerződések önálló előkészítése, megkötése.
- Megrendelések és keretszerződések készítése/módosítása a beszerzési rendszerben, a jogi osztállyal együttműködve.
- Szakterületekkel történő egyeztetések.

Elvárások:

- Műszaki vagy kereskedelmi területen szerzett felsőfokú végzettség.
- Több éves beszerzői munkatapasztalat: ártárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése és megkötése.
- Tárgyalóképes német, kommunikációképes angol nyelvtudás.
- Magabiztosság, erős tárgyalástechnikai ismeretek, eredményorientáltság és csapatban való munkavégzés.
- Strukturált, analitikus és folyamatorientált gondolkodás
- Rugalmasság és terhelhetőség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- multinacionális környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a