www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 957 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.

Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Beszerző

Főbb feladatok:

  • Koordinálja meghatározott anyagcsoportok beszerzését miközben világszínvonalú beszerzési szolgáltatást nyújt és azonosítja a költségcsökkentő lehetőségeket
  • Megtervezi, megszervezi, koordinálja és beszerzi a szükséges direkt és indirekt alapanyagokat
  • Folyamatosan javítja a termékelérhetőséget és csökkenti a felesleges készletet a tervezési szabályok, átfutási idők és készletszintek folyamatos ellenőrzésével
  • Fenntartja és fejleszti a kulcsfontosságú beszállítókkal a kapcsolatot, hogy ezzel javítsa a beszállítói teljesítményét mérő mutatókat
  • Vizsgálja, fejleszti és működteti a beszállítók teljesítményét értékelő és fejlesztő rendszereket és eljárásokat
  • Kiadja a megrendeléseket, nyomon követi ezeket a beszállítókkal, informálja az érintett kollégákat a megrendelések helyzetéről
  • Koordinálja a készletkönyveléseket, ellenőrzi a számlákat, napi kapcsolatot tart a pénzügyi osztállyal a bejövő szállítmányokkal összefüggésben
  • Kezeli a beszállító váltásokat, árfrissítéseket és a több forrásból történő beszerzést
  • Különböző jelentéseket készít a beszállítói teljesítmény felkövetésére, a beérkező igényekre, a konszignációs készletekre és a leltár helyzetére vonatkozóan

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai, kereskedelmi vagy üzleti diploma előny)
  • Multinacionális gyártó vállalatnál beszerzésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete, MRPII alapelvek és az ellátási lánc területén használatos multifunkciók ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Jó együttműködő, csapatjátékos
  • Képes a változások bevezetésére és javaslatokat tesz a folyamatos fejlesztésre
  • Jó üzleti elemző és jól tud kommunikálni írásban és szóban
  • Képes jól megszervezni a munkáját és több feladatot egyszerre, hatékonyan kezelni
  • Eredményorientált
  • Professzionális módon képviseli vállalatunkat a beszállítóknál
  • Magas szintű jártasság az MS Office alkalmazásokban- elsősorban Excel és Word

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő feladatok egy növekvő szervezetben
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Győr

Kérjük, hogy részletes szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi e-mailre.
Cooper Bussmann Hungária Kft. 9027 Berkenyefa sor 7.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol