www.cvonline.hu

Beszerző

  • A hirdetés 881 napja lejárt

Budapesti székhelyű, dinamikusan fejlődő autóipari cég, tolnai telephelyére keresi leendő munkatársat. Ha szeretnél folyamatos fejlődési lehetőséget biztosító csapatban dolgozni, szereted a kihívásokat és képes vagy az önálló munkavégzésre is akkor jelentkezz hozzánk, az alábbi pozícióba:

Beszerző

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Szükséges rendelések kiadásának figyelemmel kísérése
  • Rendelések kiadása a beszállítóknak
  • Megrendelt anyagok fuvarszervezése és annak nyomonkövetése
  • Beérkezett anyagok bevételezésének és a számláinak az ellenőrzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Tárgyalóképes angol ÉS német nyelvtudás
  • Nagyfokú megbízhatóság, precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Hajlandóság csapatban való együttműködésre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: excel, power point, stb.)
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre juttasd el.

Helyek Tolna
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol